ul. Potasowa 6, Gdynia

+48 601 254 456

O nas

o nas

Nasza firma

Plandeki siatki, membrany wysokonaprężone, producent i dystrybutor ponad (32 lat tradycji)

Firma PHU SAFEX powstała w roku 1991 w Gdyni . Wraz ze wzrostem renomy firmy na rynku lokalnym firma pozyskiwała kontrahentów poza granicami kraju. PHU SAFEX jest jedynym na rynku polskim partnerem handlowym firmy SCANTARP OY producenta wyskiej jakości materiałów plandekowych i siatek powlekanych PVC. 

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów i zaoferować fachowe doradztwo oraz wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać niemal każdą plandekę – również wymagające najwyższych kwalifikacji i nowoczesnych maszyn wysokonaprężone zadaszenia membranowe.

Zamówiony towar z magazynu możemy dostarczyć w 24h w każde miejsce w Polsce za pomocą firmy kurierskiej PEKAES lub DPD.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą na materiały plandekowe, gotowe plandeki i siatki oraz akcesoria plandekowe. Produkujemy plandeki lekkie i cieżkie, plandeki okryciowe i wodoszczelne, materiały gazoszczelne, siatki kontenerowe i budowlane, blendy tenisowe oraz zabudowy tarasów .
Specjalizujemy się również w produkcji siatek na sceny (siatki estradowe), wielkoformatowych zadaszeń namiotów, zadaszeń membranowych, blend tenisowych itp. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w transporcie (lądowym i morskim), rolnictwie, budownictwie jak i w sporcie, geotechnice, pożarnictwie itp.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem magazynowym oraz nowoczesną przestronną halą produkcyjną o łącznej kubaturze ponad 8000m3 -dzieki temu utrzymujemy wysoką gotowość do natychmiastowej realizacji nawat bardzo dużych zleceń.

O plandekach i siatkach wiemy prawie wszystko…

Warunki sprzedaży:

  • Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski
  • Towar z magazynu zamówiony do godziny 13-tej dostarczamy w 24h bezpośrednio do klienta lub na plac budowy za pośrednictwem firmy kurierskiej PEKAES lub DPD.

Formy płatności :

  • pobranie
  • przedpłata
  • przelew bankowy (tylko dla stałych lub rekomendowanych klientów)
  • karta płatnicza

o nas

Dlaczego warto nam zaufać

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.